Різне

Хочеш насмішити Бога, розкажи йому про свої плани.

Багато хто живе керуючись цим принципом. Бояться планувати, ставити цілі, мріяти. “Як Бог дасть, так і буде”.

Подивіться на цю фразу з іншого боку. У біблії написано, що Бог створив нас за своєю подобою. Чому він може сміятися над нашими планами? Може тому, що ми занадто дрібно мислимо? Якщо ми подібні всемогутньому, то може і планувати повинні відповідне?

Єдине що нас повинно зупиняти від озвучування своїх планів оточуючим-це невідповідний слухач.
На жаль такими, що не відповідають слухачами часто бувають наші близькі. Чому думка близьких може в раз перекреслити всі наші плани?

Близькими людьми не називають просто так. Близькість це певне відчуття іншої людини, схожість мислення, співпереживання, ототожнення себе з іншим.

Водіям знайоме це відчуття, його називають “відчуття габаритів”. Коли водій частково ототожнює себе з машиною, при цьому починає відчувати розміри машини як свої.

Так і ми частково відчуваємо інших людей, тому і називаємо їх близькими. І це саме наше особисте і не обов’язково взаємне почуття.
Тому ми прислухаємося до думки близьких, як до думки людей які нібито знають нас, знають нашу сутність. Знають як ми самі себе і навіть краще, так як бачать нас не упереджено і з боку.

Але це не так.
У кожної людини своя власна думка, засноване на його досвіді, його навичках, його спосіб життя.
Хочете поділитися своїми планами? – вибирайте людей які успішні, які вже досягли результату в тому що ви хочете зробити. І тоді ви замість тисячі причин проти, отримаєте пару рад – як вам добитися свого.

Займіться своєю самооцінкою.

Найпростіший спосіб підняти свою самооцінку – робити собі компліменти і хвалити себе.
До чого чекати що хтось оцінить вас по достоїнству? Можливо в цьому оточенні цього може ніколи не статися. І що ж? Все життя страждати від того що немає визнання оточуючих?

Забудьте про це. Почніть хвалити себе. Дивіться на себе в дзеркало і робіть собі компліменти.

Можливо на поточний момент у вас на найбільш ідеальна фігура, зате волосся або очі або вії набагато красивіше, ніж у інших ваших знайомих. А може і навпаки, їм до вашої фігури як до місяця.
У кожного є щось що краще. І не треба порівнювати себе з усіма.
Досить вибрати одного чи двох з вашого оточення.
Це будуть ваші таємні об’єкти порівняння. Їм зовсім не обов’язково знати про ваших думках Але це допоможе вам стати набагато впевненіше в собі.

Ну а далі – думайте. На скільки добре ваше оточення. Може його варто поміняти на тих, хто буде допомагати вам рости, а не вганяти вас в депресію своїми оцінками?