Факти

Як гарячі дівчата роблять ваніль в Ніуе

Одного разу в острівна мікродержаву Ніуе приїхав індус і був вражений, наскільки тут нічого робити. Йому сподобався клімат, люди і відірваність від світу. Але сидіти склавши руки він не зміг. Індус подумав головою, вирубав руками частина суцільного лісу і заснував плантацію. Плантація стала одним з ключових підприємств країни. На ній працюють 3% населення – 50 осіб.

Кава, маракуйя, фрукти драконів Але головне – індус почав вирощувати потрясно ваніль! Гарячі полінезійські дівчата працюють на плантації. Вони вкладають в ваніль всю свою душу, а тіло їх пахне як морозиво.

Дівчата збирають стручки ванілі, які виглядають як стручки гороху, і викладають їх сушитися на сонці. Висушену ваніль розкривають і збирають м’якоть. Ця м’якоть і є та сама ваніль, яку ми звикли їсти. Її або сушать до порошку, або змішують з водою і роблять екстракт. З 5 кілограм свіжої ванілі виходить 1 кілограм сушеної або 100 мілілітрів екстракту. Продають кіло сушеної ванілі за 400р, стільки ж коштує екстракт.

Охороняють працю дівчат і роблять всю важку роботу суворі полінезійські мужики. Вони чи то дуже товсті, то чи дуже накачані, я так і не зрозумів. Рельєфу немає, але і мішками хлопці не виглядають.

Поставив це на потік новозеландський індус задоволений життям і приїжджає на свою плантацію пару раз на рік – коли в Новій Зеландії холоднішає. У подробицях подивитися про те, як гарячі дівчатка роблять ваніль в Ніуе можна в моєму ролику з цього мікродержави.

Підпишись на мій Яндекс.Дзен і постав лайк посту! Це дуже важливо для просування. Дякуємо)