Психологія

“Добре я згоден”

ВСевастополе пройшла установча конференція Ради підприємців міста. Делегати обрали засновників, статут, склад правління і його голови, яким став Сергій Живодуєв.

Ініціативу створення ради підтримав губернатор Дмитро Овсянников.

«Я підтримую будь-яку ініціативу, спрямовану на те, щоб забезпечити належне взаємодія уряду Севастополя, між органами державної влади та власниками, керівниками підприємств, які відчувають необхідність вирішувати робочі питання», – сказав губернатор Севастополя.

У свою чергу, член правління Ради Євген Кабанов, звернувся до губернатора:

Хотілося б, щоб Рада підприємців Севастополя був тим майданчиком, де підприємці системно, хоча б раз на місяць, могли зустрічатися з заступниками губернатора, директорами департаментів, задавати їм питання

Добре я згоден“, – відреагував Овсянников.

Рада в якості організації повинен бути зареєстрований до 1 вересня.
Рішення про створення Ради підприємців для вирішення системних питань з урядом міста було прийнято в травні цього року за круглим столом 27 найбільших приватних підприємств і об’єднань підприємців з віце-губернатором Іллею ПономарьовимСьогодні, установча конференція Ради підприємців Севастополя пройшла в актовому залі будівлі нової музичної школи, побудованої компанією “Інтербуд” в якості подарунка до Дня міста.
Засновниками Ради підприємців стали 35 підприємств та організацій. До складу правління увійшли 19 осіб Серед членів ради – президент компанії «Інтербуд» Євген Кабанов, президент групи компаній «Парангон» Павло Лебедєв, комерційний директор ТОВ «Добриня-Дар» Сергій Лісейцев, директор ТОВ «Медобори» Леонід Стрункін і інші.

Підписуйтесь на наш Яндекс DZEN-канал або стежте за новинами на сайті «ІНФОРМЕР». Ми в соціальних мережах:
ВКОНТАКТЕ |  FACEBOOK | TWITTER |  ОДНОКЛАССНИКИ